Dovolená na splátky


DOVOLENÁ A LAST MINUTE ZÁJEZDY NA SPLÁTKY

 
Informace o nákupu zájezdu na splátky 

Nenašetřili jste dostatek financí na Vaší dovolenou? Nemusíte zoufat. U Nejdovca.cz (Benadus Travel) ve spolupráci se společností Home Credit a.s., si můžete jednoduše vyřídit koupi zájezdy na splátky. 

Nastavení splátek je pouze na Vás. Společně vybereme nejvhodnější variantu splácení a pomůžeme Vám vše vyřídit. 
Papírování nechte na nás. Pro získání Vaší dovolené na splátky Vám postačí pouze dva doklady totožnosti. 

 

Mohu platit vybranou dovolenou na www.nejdovca.cz ve splátkách? 

Ano, na www.nejdovca.cz i www.benadus.cz lze hradit Váš vybraný zájezd ve splátkách. Pokud tedy nemáte dostatek hotovosti, 
nemásíte se stresovat, stačí zaplatit část ceny zájezdu a zbytek budete jednoduše splácet. 
Nabídneme Vám na výběr z několika splátkových programů. 

 

Výhody nákupu na splátky

 • stačí Vám pouze 2 doklady totožnosti 

 • vše vyřidíme za Vás, postup je velice rychlý a jednoduchý                                         

 • nákup i bez hotovosti 

 • u úvěru nepotřebujete ručitele ani potvrzení o příjmu 

 • stejná výše splátky po celou dobou úvěru

 • transparentní podmínky 

 

 Postup při koupi zájezdu na splátky

 • Vyberete si sami nebo společně s Vaším osobním Travel konzultantem zájezd z naší nabídky 

 • Před odesláním objednávky prosím nezapomeňte vyplnit do poznámky k zájezdu, že máte zájem o financování zájezdu na splátky (pokud zapomenete, nic se neděje, sdělíte tuto informaci našemu prodejci, který bude mít Vaši objednávku na starost) 

 • V případě osobního vyřízení - vyplníte s námi jednoduchý formulář žádost o poskytnutí splátek. Tento formulář podepíšete a příložíte nám 2 doklady totožnosti. Poté je Vaše žádost odeslána ke schválení. Prakticky okamžitě se dozvíte, zda Vám dovolená na splátky byla schválena či nikoliv. Podepíšeme smluvní dokumentaci a vše je vyřízeno. 

 • V případě uzavření smlouvy na dálku - Váš osobní Travel konzultant Vám zašle e-mailem formulář se žádostí o poskytnutí splátek včetně všeobecných podmínek, kterou vyplníte a zašlete zpět prodejci. Informaci, zda je úvěr schválen či nikoliv se od nás dozvíte telefonicky nebo e-mailem maximálně do následujícího pracovního dne (zpravidla maximálně do 2 hodin) 

 • Pokud bude Vaše žádost kladně vyřízena, vytisknete si 4x úvěrovou smlouvu (nemáte-li tiskárnu, smlouvy Vám zašleme), které podepíšete. 3x úvěrovou smlouvu nám pak zašlete na adresu: 

         
          Cestovní agentura Benadus Travel - nejdovca.cz
          Splátkové oddělení 
          Krátká 1145/30 
          100 00 Praha 10 - Strašnice 

 • Zároveň s Vámi domluvíme další podrobnosti ohledně Vaší dovolené a tím je Váš nákup vyřešen a Vy se můžete již tešit na svou vysněnou dovolenou 

 

 Podmínky poskytnutí zájezdu na splátky

 • Fyzická osoba starší 18 let 
 • Občan ČR se stálým zdrojem příjmu 

 

Pokud zákazník zvolí úhradu ceny objednaných služeb spotřebitelským úvěrem, zákazník souhlasí s tím, že osobní údaje poskytnuté Invia.cz, a.s. za účelem uzavření smlouvy o zájezdu mohou být zpracovány i společností Home Credit a.s., Moravské nám. č. 249/8, 602 00 Brno pro účely vyplnění formuláře žádosti o úvěr případně dalších souvisejících dokumentů na www stránkách společnosti Home Credit a.s.

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, máte právo přístupu k osobním údajům, jakož i další práva stanovená v § 21 zákona 101/2000 Sb.o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění