O Nás Benadus Travel - nejdovca.cz

O nás

Zajišťujeme již od roku 2007 vlastní zájezdy a eurovíkendy, včetně plánování "dovolené na klíč". 

Benadus s.r.o. (nejdovca.cz, Benadus Travel) je autorizovaným prodejcem zájezdů a služeb více než stovky pojištěných Cestovních kanceláří působících na trhu v ČR a Německu. 

 Svým klientům se snažíme nalézt nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou. 

Nemáte-li čas nebo chuť dovolenou hledat na internetu, je tady možnost vyplnit jednoduchý poptávkový formulář a my najdeme zájezd za Vás podle Vašich požadavků.

 

Zákazníci, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu nás mohou navštívit na našich pobočkách.

Několik let se řadíme mezi největší české i německé cestovní agentury. 

Během této doby s námi vycestovalo na dovolenou již tisíce spokojených zákazníků a získali jsme také mnoho certifikátů a ocenění od partnerských cestovních kanceláří.

 

Naším cílem je poskytovat zákazníkům ucelenou, denně aktualizovanou nabídku kvalitních a ověřených zájezdů, s možností jejich pohodlného vyřízení přes internet nebo během krátké návštěvy na našich pobočkách. 

Nechceme však, aby náš web byl pouze katalogem zájezdů. Proto vám přinášíme také zajímavé informace vztahující se k jednotlivým turistickým cílům a navíc i zkušenosti ostatních klientů v podobě uživatelských recenzí, které najdete také v detailu u většiny našich hotelů.  

 

V naší nabídce naleznete zájezdy do všech významných destinací po celém světě. Velkou část z nich tvoří last minute zájezdy, kterým se již od počátků intenzivně věnujeme, a také se specializujeme na zájezdy od německých cestovních kanceláří.

 

Všechny nabízené zájezdy jsou přitom výhradně od řádně pojištěných cestovních kanceláří. 
Samozřejmostí je pak garance nejnižší ceny a také zachování všech výhod včetně slev a bonusů, které lze vzájemně kombinovat. 

 

Při práci klademe důraz zejména na pružnou komunikaci, která je zajištěna týmem našich profesionálně vyškolených zaměstnanců a vždy se snažíme vyjít našim klientům maximálně vstříc. 

Věříme totiž, že spokojený zákazník je tou nejlepší referencí.

 

U nás se specializujeme na osobní přístup. V prvním kontaktu Vám přidělíme Vašeho osobního Travel konzultanta, který s Vámi bude vybírat dovolenou a řešit veškeré starosti s tím spojené. 
Tento Travel konzultant je pro Vás k dipozici i při dalších vysněných dovolených.  

S našimi cenami si cestování může dovolit každý! Díky dlouholeté spolupráci s našimi partnery a sponzory se nám podařilo dosáhnout u našich zájezdů bezkonkurenčního poměru ceny a kvality.

 


Krásnou dovolenou Vám přeje

 


CESTOVNÍ AGENTURA BENADUS TRAVEL

 

                                                                     
                                                                     
                                                                 Naším mottem je: 
                                                „Společně vybereme dovolenou Vašich snů!“