Autobusová a osobní doprava, autopůjčovna

Autobusová a osobní doprava

Cestovní agentura Benadus Travel nezajišťuje klientům pouze samotnou dovolenou, ale zároveň poskytuje služby v oblasti autokarové dopravy a zajišťuje autobusy pro klienty, kteří mají svůj program a potřebují zajistit pouze dopravu. 

V roce 2008 jsme založili dopravní společnost a autopůjčovnu www.benaduscar.cz

Působíme na trhu mezinárodní i vnitrostátní autobusové dopravy a mezi stálé klienty patří spokojení zákazníci partnerských cestovních kanceláří, sportovní oddíly, školní zájezdy, nezávislé sdružení a firmy pro rekreaci a školení svých zaměstnanců.

Díky široké základně vozového parku, kterým společnost disponuje, není pro nás problém přistavit vůz přesně podle Vašich požadavků, s kapacitou a vybavením na míru a kamkoli na území České i Slovenské republiky, a to s minimálními nebo nulovými náklady.

Dobře si uvědomujeme, nakolik je každý zákazník a každá přeprava, kterou zařizujeme, specifická. Proto nestanovujeme paušální ceny, ale vytváříme je přesně podle zakázky, přesně na míru a neplatíte ani o korunu více, než je potřeba. Naším cílem je podávat kvalitní služby a dosáhnout maximální spokojenosti klientů, ať už ze strany cestovních kanceláří, sdružení či jednotlivců.

Proč si vybrat nás? 

  • zdarma uvítací občerstvení  
  • moderní vozy s bohatou výbavou: Klimatizace, DVD s LCD obrazovkami, automat s nápoji, WC 
  • cestu naplánujeme dle Vašich požadavků 
  • denní tisk ve vozech zdarma  

Flotila vozů 

EXTRA CLASS 5* NEOPLAN CITYLINER N1216HD, 49+1 DVD/CD, 2x LCD, klimatizace, lednice, kávovar, WC, mikrofon, bezpečnostní systémy EPS, ABS, ASR, retardér (VOITH), Skibox, GPS sledování a bezpečnostní pásy na všech sedadlech, nejčastěji využívaný autobus na naše poznávací zájezdy 

  autobus benadus neoplan 2  NEOPLAN Benadus 3  Neoplan benadus 4

 

Luxusní MERCEDES BENZ 15RHD, 48+1 DVD/CD, 2x LCD, klimatizace, lednice, kávovar, WC, mikrofon, bezpečnostní systémy EPS, ABS, ASR, retardér (VOITH), Skibox, GPS sledování a bezpečnostní pásy na všech sedadlech.

Autobus Mercedes Travego Benadus   

 

Luxusní SETRA TOPCLASS, 49+1 DVD/CD, 2x LCD, klimatizace, lednice, kávovar, WC, mikrofon, bezpečnostní systémy EPS, ABS, ASR, retardér (VOITH), Skibox, GPS sledování a bezpečnostní pásy na všech sedadlech

SETRA 1  SETRA 2   SETRA 3

 

MERCEDES SPRINTER, 21+1 DVD a CD přehrávač, LCD monitor, klimatizace, mikrofon, bezpečnostní systémy EPS, ABS, ASR, retardér (VOITH), GPS sledování vozu a bezpečnostní pásy na všech sedadlech.

 Mercedes minibus 1   Mercedes minibus 2

 

RENAULT TRAFIC 7+1 pohodlné sedačky, CD/MP3 audio, klimatizace vč. prostoru cestujících, ABS, EPS, ASR, mikrofon pro průvodce, GPS navigace, bezpečnostní pásy na všech sedadlech, možnost dětských autosedaček.

 Renault minibus 1  Renault minibus 2

 

ŠKODA SUPERB 3+1 pohodlné sedačky, CD/MP3 audio, klimatizace vč. prostoru cestujících, ABS, EPS, ASR, GPS navigace, bezpečnostní pásy na všech sedadlech, možnost dětských autosedaček.

  škoda superb 1  škoda superb 2  škoda superb 3


Více informací také na www.benaduscar.cz nebo na tel.: 216 216 806