Zájezdy od CK Blue-style

CK Blue-style

CK Blue-style, na nejdovca.cz Zájezdy CK Blue-style

Nejlepší dovolená a last minute zájezdy cestovní kanceláře Blue Style do atraktivních destinací jako Řecko, Egypt, Tunisko, Turecko, Maroko, Španělsko a Itálie.
Cestovní kancelář Blue Style patří mezi přední touroperátory v cestovním ruchu a má pro vás širokou nabídku zájezdů do nejžádanějších destinací na trhu (Egypt, Turecko, Tunisko, Řecko, Španělsko) se zárukou bezkonkurenčních cen s odlety z Prahy, Brna a Ostravy. Blue Style dále nabízí velkou řadu zajímavých slev a dárků, promopokoje za zvýhodněné ceny, zajištění kongresů a incentiv přímo na míru, dovolenou na splátky bez navýšení a v neposlední řadě také „Unikátní koncept dovolené s animací v češtině” v Blue Club hotelech. Pro malé klienty má speciální programy, vedené proškolenými česky mluvícími animátory v dětských Croco Clubech. Croco Club = dovolená pro rodiče, zábava pro děti.

CK Blue Style působí na českém trhu v oblasti cestovního ruchu již od roku 1997.
Za dobu své činnosti se CK Blue Style zařadila mezi největší cestovní kanceláře v České republice.

Každým přibývajícím rokem se pracovníci cestovní kanceláře Blue Style snaží maximálně vyhovět všem svým zákazníkům a zabezpečit jim ničím nerušenou dovolenou. Ubytování, transfery a všechny další potřeby klientů v zahraničí proto svěřují pouze seriózním zahraničním partnerům.

Všechny zájezdy prodáváme za stejných cenových podmínek jako pořádající CK. + Navíc od nás získáte bonusy ZDARMA, které jinde neobdržíte! 

 

ZÁJEZDY OD CK BLUE-STYLE ZDE