Zájezdy od cestovní kanceláře Canaria travel ve spolupráci Benadus travel

CK Canaria travel

Cestovní kancelář Canaria travel, s.r.o. na nejdovca.cz

CK Canaria Travel vznikla v roce 1993. Jedná se o českou cestovní kancelář, specialuizující se na letecké zájezdy do Španělska. Vzhledem k velkým zkušenostem z Kanárskými ostrovy a rozsahu služeb pro klienty jde o jedničku v prodeji zájezdů do Španělska.  

Za dobu svého působení získala řadu ocenění a to nejen v Česku ale i Španělsku. 

Cestovní kancelář Canaria Travel nabízí dovolenou náročným i nenáročným klientům a to všech věkových kategorí. Nejširší a bohatou nabídku služeb čekejte i na Kanárech. Delegátky CK Canaria Travel ostrovy dokonale znají, protože na nich trvale žijí. Najdou pro vás vhodné pláže, poradí místa k potápění či surfování.

Dovolenou zde můžete trávit při hraní golfu, rybařením, kondičním cvičením, nebo jen odpočívat u moře a opalovat se.

V nabídce cestovní kanceláře Canaria Travel najdete letecké zájezdy do Španělska s pobyty u moře na Kanárských ostrovech v těchto destinacích: El Hierro, Fuerteventura, Gran Canaria, Kanárské ostrovy, La Gomera, La Palma, Lanzarote a Tenerife.

Vaši dovolenou zajišťuje CK Canaria Travel leteckou dopravou deseti moderními boeingy 737 největší české soukromé letecké společnosti Travel Service.

Všechny zájezdy prodáváme za stejných cenových podmínek jako pořádající CK. + Navíc od nás získáte bonusy ZDARMA, které jinde neobdržíte! 

 

ZÁJEZDY OD CK CANARIA TRAVEL ZDE