Zájezdy od cestovní kanceláře Čedok ve spolupráci s Benadus travel

CK Čedok

Cestovní kancelář Čedok, na nejdovca.cz

CK Čedok

Čedok je nejstarší cestovní kancelář v České republice, která působí na trhu už od roku 1920. 
Zkratka Čedok (Československá cestovní a dopravní kancelář), kterou společnost poprvé použila v roce 1926, se rychle vryla do paměti občanů České republiky.

Čedok je cestovní kancelář s komplexní nabídkou služeb cestovního ruchu v České republice. Nabízí pobyty u moře, na horách a v lázních, poznávací zájezdy, dovolenou šitou na míru, tuzemské zájezdy, lyžařské a golfové zájezdy, plavby po světových mořích, zájezdy na mezinárodní sportovní akce, služební, pracovní a tematické cesty, zajišťuje prodej letenek, železničních a lodních lístků, cestovního pojištění a víz. Zahraniční turistům poskytuje veškeré služby související s jejich cestou a pobytem v České republice. Cílová skupina uživatelů služeb Čedoku je velmi široká – od individuálních cestovatelů ze všech příjmových skupin až po korporátní zákazníky a mezinárodní organizace, pro které zajišťuje agendu služebních cest, organizaci incentivních akcí a team building.

Všechny zájezdy prodáváme za stejných cenových podmínek jako pořádající CK. + Navíc od nás získáte bonusy ZDARMA, které jinde neobdržíte! 

 

 

ZÁJEZDY OD CK ČEDOK ZDE