Zájezdy od cestovní kanceláře Exim tours ve spolupráci Benadus travel

CK Exim-tours

Cestovní kancelář EXIM tours, a.s. na nejdovca.cz

Cestovní kancelář EXIM tours je členem Asociace cestovních kanceláří České republiky a RDA Internationaler Touristik Verband e.V. v Kolíně nad Rýnem. Cestovní kancelář Exim tours byla založena v roce 1993. 

Úspěšnost cestovní kanceláře lze doložit zakládáním dceřiných společností v Polsku – EXIM tours Poland, na Slovensku – Kartago tours Slovakia a v Maďarsku – Kartago tours Hungary. V roce 2011 se Holding Exim tours stal největším hráčem na středoevropském trhu. 


EXIM tours již několik let obhajuje vedoucí postavení na českém trhu cestovního ruchu. V roce 2007 se stal největším českým tour operátorem, když se na žebříčku úspěšnosti umístil před společností Čedok.

Nabídka leteckých pobytových i poznávacích zájezdů cestovní kanceláře EXIM TOURS se stále rozšiřuje.
Letní zájezdy v současnosti zahrnuje: Egypt, Tunisko, Turecko, pevninské Řecko i řecké ostrovy Krétu, Rhodos, Samos, Kos, Korfu, Lefkadu a Zakynthos, španělské pobřeží i ostrov Mallorca stejně jako stále populárnější Bulharsko.

V zimním období se aktivity Eximtours soustřeďují kromě tradičních destinací v Egyptě, Tunisku také na zájezdy do tak vzdálených exotických míst jako jsou Brazílie, Isla Margarita, Kuba, Kapverdské ostrovy, Dominikánská republika, nebo nově Spojené Arabské Emiráty, kam směřují vlastní charterové lety Eximtours ve spolupráci s ČSA.

Velmi rozsáhlý je i výběr míst, kam Eximtours zajišťuje zájezdy na zakázku pro skupiny i jednotlivce.

Od roku 2000 CK EXIM TOURS prostřednictvím incomingového oddělení zajišťuje také služby pro zahraniční turisty a partnery v České republice.

Všechny zájezdy prodáváme za stejných cenových podmínek jako pořádající CK. + Navíc od nás získáte bonusy ZDARMA, které jinde neobdržíte! 

 

ZÁJEZDY OD CK EXIM TOURS ZDE